ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗАЯВКИ НА СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ ІМ. КІРКЛАНДА

prinimayutsya-zayavki-na-stipendial'nuyu-programmu-im-kirklanda
Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда, що була започаткована польсько-американським фондом, розпочинає прийом заявок на 2019-2020 рр. У програмі можуть брати участь молоді ініціативні люди віком до 35 років, які мають повну вищу освіту, а також досвід професійної діяльностіне менше 2-х років. Учасники повинні будуть підтвердити свій рівень знань польської мови на рівні B2. Викладачі ВНЗ також запрошуються до участі у стипендіальній програмі.

Суть стипендіальної програми полягає у навчанні стипендіатів в одному з 5-ти обраних польських університетів, проходження професійного стажування, а також отримання стипендії в розмірі 1800 злотих щомісяця.Навчання буде проходити 9 місяців. Стипендії надаються у таких галузях: менеджмент, право, економіка, міжнародні відносини, журналістика, політологія, державне управління, суспільні науки.

Окрім стипендії, учасникам програми будуть відшкодовані візові витрати, страховка, витрати на проживання та на проїзд, придбання навчальних матеріалів. Також буде оплачено курс польської мови.

Сайт стипендіальної програми: //www.kirkland.edu.pl

Дедлайн: 1 березня 2019 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 5 = 5