ПОЇЗДКА НА WORLD PRESS PHOTO 2018 У ПОЛЬЩІ

навчальна поїздка на виставку World Press Photo 2018

З 14 по 17 грудня 2018 року відбудеться навчальна поїздка на виставку World Press Photo 2018, яка проходитиме у місті Ополе. Захід буде проходити у Галереї Сучасного Мистецтва. Кожен, хто зацікавлений у фотожурналістиці, може взяти участь у поїздці. Ціна – 150 євро з людини (у цю суму входить переліт, проживання, навчання, харчування). Кількість місць обмежена.

Коротко про організацію та виставку. World Press Photo – організація, що була заснована у Нідерландах понад 60 років тому та проводить конкурс фотографії, надає премію в галузі фотожурналістики. Після проведення конкурсу найкращі роботи представляють на виставці.

У програмі поїздки передбачено переліт у Вроцлав, представлення власних фото, введення у фотожурналістику, поїздку до міста Ополе та проведення екскурсії по виставці, а також роботу учасників над фотозавданнями. Поїздка організовується за підтримки громадської організації «Центр Візуальної Освіти» та буде проходити з 14 грудня до 17 грудня 2018 року. Можливий самостійний виліт з Києва, про що необхідно вказати при заповненні реєстраційної форми.

На поїздку можна зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/gSkIo2S9dTB4qGCF3

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 77 = 81