ПОЛЬСЬКО-ЯПОНСЬКА АКАДЕМІЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ В ВАРШАВІ

polsko-yaponska-akademiya-kompyuternoyi-tekhniky-v-varshavi
Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій (PJATK) є одним з кращих ВНЗ в Польщі. Університет був заснований в 1994 році в межах урядової угоди про партнерство в ІТ-галузі між Польщею та Японією. В університеті діють такі 5 факультетів: Факультет інформатики, Факультет медіа-мистецтва, Факультет дизайн інтер’єру, Факультет інформаційного менеджменту, Факультет культури Японії.

У межа діючих міжнародних партнерських договорів, студенти PJATK можуть брати участь в програмах обміну та вчитися в університетах-партнерах в Японії, Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії.

У 2002-2003 рр. в Академії ввели дистанційне навчання через мережу Інтернет. Навчання триває 4 роки, по завершенню випускник стає інженером інформатики.

У 2004 році в PJATK вперше в Польщі складали іспит з японської мови N-RYOKU-SHIKEN. Цей університет став офіційним екзаменаційним центром, єдиним в Центрально-Східній Європі, який дає можливість отримати сертифікат з японської мови!

При Польсько-Японської Академії працює сучасна лабораторія руху Human Motion Lab (HML), технічними можливостями якою користуються багато польських лікарні та медичні установи.

Хочеш дізнатися більше про умови вступу в PJATK? Ти знаєш що робити !

Команда Проекту Moja Edukacja старається для тебя !!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 5 =