ОНЛАЙН ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ПОЛЬСЬКИХ ВУЗАХ В КВІТНІ

Знайомство з навчальним закладом – мегаважливий аспект. Загальної інформації про ВУЗ часто не достатньо для того, аби прийняти остаточне рішення. У попередні роки великою популярністю користувались так звані ознайомчі візити. Абітурієнти та батьки могли відвідати польські ВУЗи для того, щоб попередньо поспілкуватись з представниками університету та на собі провідчувати студентську атмосферу. Проте уже друга вступна поспіль проходить в умовах закритих кордонів. Як же познайомитись з ВУЗом ближче, якщо немає можливості особистих відвідин?

Навчальні заклади Польщі активно у почали використовувати інтернет технології. Сьогодні переглянути університети та познайомитись з їх представниками Ви можете прямісінько зі свого ґаджета. Кожен університет запрошує абітурієнтів на Dni Otwarte online. У режимі реального часу Ви можете поспілкуватись з представниками навчального закладу та дізнатися більше актуальної інформації про ВУЗ, особливостях вступу, можливості для студентів та родзинки університету.

Звичайно ж, online-формат не обіцяє таких яскравих вражень, які можна отримати від реальних візитів, проте 100% допоможе краще  познайомитись з університетом.

Ось кілька вишів, які у квітні запрошують на дні відкритих дверей online:

  • Університет Леона Козмінського 17 квітня //cutt.ly/GcZljNM
  • Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій 19 квітня //cutt.ly/UcZl5KI
  • Суспільно-Гуманітарний Університет у квітні (кожен напрямок проводить окремі зустрічі) //cutt.ly/GcZzv6n  

Якщо не встигли на Dni Otwarte в університеті, який вподобали – не біда.  Зазвичай, запис зустрічей є у вільному доступі, тож можете переглянути у зручний для Вас час.

Досі не визначились з університетом? Пишіть або ж телефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді допомогти!)

Comments are closed.