НА НАВЧАННЯ З ЛЮТОГО, АБО НАБІР НА ЛІТНІЙ СЕМЕСТР 2019 В ПОЛЬСЬКИХ ВНЗ

Навчання, яке починається з лютого
Зимовий семестр повільно підходить до свого кінця, студенти готуються до сесії. Проте деякі університети лише відкривають набір. Ви не вступили на навчання в жовтні, але не хочете втрачати цілий рік? Дізнайтеся більше про навчання, яке починається з лютого.

У житті існують різні ситуації, багато з яких неможливо передбачити. Не кожному вдається, наприклад, подбати про своє навчання в потрібний час. Саме тому багато університетів  Польщі пропонують початок навчання з лютого. Набір відбувається в грудні та січні. Деякі напрями відкриваються ще пізніше, у березні.

Є багато можливостей

Більшість державних університетів, в основному, спрямовують свою пропозицію набору на літній семестр до магістрантів технічних напрямків. Це пов’язано з тим, що бакалаврат на таких спеціальностях триває не 3, як звично, а 3,5 роки. Тому власне ці випускники закінчують своє бакалаврське навчання і можуть складати документи на магістратуру. Проте, багато університетів, переважно приватних, відкривають додатковий набір і на бакалаврські програми. До пропозиції входять як денна, так і заочна форма навчання. Окрім того, післядипломне навчання також не залишається поза увагою.

Проте не слід забувати про те, що вступ на літній семестр може бути трохи ризикованим. У зимовому наборі беруть участь набагато менше абітурієнтів, ніж у стандартному наборі і, якщо за даним напрямком зголоситься ​​занадто мало кандидатів, воно взагалі може не відкритись. Тому було б добре одночасно розглянути пропозиції кількох університетів, тоді у вас буде більше шансів почати навчання вашої мрії.

Серед найкращих пропозицій зимового набору 2019

Якщо вам здається, що це ідеальне рішення для Вас, не чекайте. Дізнайтеся більше про напрямки та умови вступу у команди Проекту Moja Edukacja. Не зволікайте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 2