НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ У ВАРШАВІ

NAUKOVE-STAZHUVANNYA-U-VARSHAVI

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW) разом із Інститутом Міжнародної Співпраці (IIASC) та Фундацією АDD запрошує студентів, аспірантів та інших працівників освіти взяти участь в програмі стажування у Варшаві.

Терміни проведення:

22.01 – 04.02.2018 – 1-й етап: необхідно написати наукове есе на тему “Інновації в науці та освіті: виклики сучасності”. Об’єм роботи складає 4000-6000 знаків. Есе має містити аналіз проблемної ситуації та самостійно сформульовані висновки.

07.02 – 10.02.2018 – 2-й етап: виїзна робоча програма у м. Варшаві, що включає робочий візит до Університету С. Вишинського, презентацію стипендіальних і грантових програм, візит до Сейму, екскурсійну програму.

Дедлайн реєстрації: 20.01.2018

Місце проведення:  Духовна Академія Університету С. Вишинського у Варшаві

Організаційний внесок учасника: 175 Євро  (проїзд Львів-Варшава-Львів, проживання на території Духовної Академії, додаткові навчальні матеріали, дворазове харчування та екскурсійна програма забезпечується приймаючою стороною).

Також учасники можуть розраховувати на візову підтримку та сертифікат, що засвідчує участь у проекті.

В рамках програми можна пройти безкоштовне тестування на знання польської. Вартість тесту для учасників програми – 300 зл.

Мета: підвищення кваліфікаційного рівня студентів та працівників освіти та розширення співпраці між Україною і Польщею в науковій сфері.

Контактна інформація: events@imans.eu, телефоном: +380991720082 – асистент проекту Гребенюк Надія.

Онлайн реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-VtsBKTgL-5EpjwW3RMOV6p_bqw2pi7yr_BVkkamtxtA3gQ/viewform

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 4 =