НАБІР НА ЄВРОПЕЙСЬКУ ШКОЛУ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА

nabir-na-yevropeysku-shkolu-skhidnoho-partnerstva

Оголошено новий конкурс стипендій для студентів у віці 16-17 років, які бажають поглибити свої знання про Європу та Європейський Союз. У конкурсі можуть взяти участь студенти з таких країн: Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Молдови та України. Заявки можна подавати до 1 березня.

Стипендійну програму фінансує ЄС. У рамках програми буде підтримано 35 найкращих студентів з шести країн-учасниць Східного партнерства. Вони отримають високоякісний міжнародно визнаний диплом міжнародного бакалавра з акцентом на європейські студії. Програму Європейської школи Східного партнерства здійснює «Нова школа», що знаходиться у Тбілісі.
Навчальний курс триває два роки, і розпочинається у 2019-2020 академічному році.
Обрані студенти відвідуватимуть заняття у багатомовному та мультикультурному середовищі. Це сприятиме розширенню розуміння ними Європи та Європейського Союзу, а також поглибленню знань європейських мов, літератури та історії. Також студенти матимуть доступ до багатого вибору позакласних програм; у них буде шанс брати участь у конференціях високого рівня на теми, пов’язані з ЄС. Після завершення навчання випускники отримають диплом міжнародного бакалавра з європейських студій.
Європейську школу Східного партнерства було створено як частину зусиль ЄС та його партнерських країн задля зміцнення навчальних можливостей та міжрегіональних обмінів для молодих людей з Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Останній термін подання заявок – 1 березня 2019 року, 12:00 (UTC +4:00). Процес відбору складатиметься з письмових тестів та інтерв’ю для попередньо відібраних кандидатів.
Список отримувачів стипендії на 2019-2020 навчальний рік буде оголошено до кінця травня поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 4 =