НАБІР ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ ІМЕНІ КАЗИМИРА МАЛЕВИЧА

Триває набір заявок на отримання Мистецької премії імені Казимира Малевича

Триває набір заявок на отримання Мистецької премії імені Казимира Малевича, що була заснована у 2008 році з ініціативи Польського Інституту у Києві у співпраці з українським та польськими партнерами.

Кому вручається Премія Малевича

Премія Малевича вручається раз на два роки митцеві віком до 40 років, котрий народився в Україні, незалежно від актуального місця проживання, за внесок у розвиток сучасного мистецтва. Оцінюється якість, майстерність, досягнення та значущість створених робіт. Премію буде вручено міжнародним журі.

Як подати заявку на Премію Малевича

Висунути кандидатів на нагороду (одна особа від організації)  можуть українські та закордонні культурні інституції, наукові центри, творчі об’єднання, галереї та музеї. Обмежень щодо освіти та напрямків діяльності немає.

Дедлайн 15 жовтня 2018 року (включно)

Аплікацію та комплект із 10 фотографій/репродукцій (до 10 Mb) з описом проектів (до 200 слів) надсилайте на адресу olena.zoc@instytutpolski.org з темою «MALEWICZ 2018».

Із номінованих кандидатур журі обере трьох фіналістів, імена яких буде оголошено 31 жовтня 2018 року.

Вибір лауреата журі здійснить простою більшістю голосів шляхом таємного голосування, яке відбудеться напередодні Церемонії вручення Премії. Урочисте нагородження відбудеться 15 листопада 2018 року у приміщенні Креативного простору IZONE

Лауреат Премії ім. Казимира Малевича 2018 отримає: грошову винагороду в розмірі 3000 євро від Польського Інституту у Києві. Додатково, один з фіналістів отримає відзнаку Києво-Могилянської бізнес-школи – «За проривний концепт».

Фіналістів премії (3 особи) та представників інституцій – заявників (3 особи) буде запрошено до участі в ознайомчому візиті до Польщі в 2019 році.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 9 =