ЛІЦЕЙ ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА У ПОЛЬЩІ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ У ПОЛЬЩІ

Польський загальноосвітній ліцей, який знаходиться на півночі країни, у місті Білий Бір, запрошує на навчання українську молодь. Ліцей було засновано у 1990 році, тут проводиться навчання українською та польською мовами. Окрім цього, у ліцеї вивчають англійську та німецьку мови.

У ліцеї ім. Т. Г. Шевченка молодь також поглиблено вивчає географію, історію, інформатику, англійську мову. Окрім цього, учням пропонують різноманітні мистецькі заняття, в тому числі театральні, вокальні , а також танцювальні. У ліцеї є сучасний добре обладнаний спортивний зал, де учні займаються різними видами спорту. У ліцеї шанують українські звичаї та традиції.

Для учнів, які приїхали на навчання з інших міст та країн, в тому числі з України, пропонують комфортні місця у гуртожитку. Знаходиться гуртожиток біля самого ліцею. Та розрахований на 70 осіб. В одній кімнаті розміщують до 4-х учнів. У гуртожитку молодь може жити постійно, з понеділка до неділі включно. За учнями наглядають вчителі та вихователі. Молодь може готувати самостійно та ходити до їдальні, де пропонують смачні страви за доступними цінами.

Учні мають доступ до безкоштовного Wi-Fi, а також можуть користуватись послугами фітнес-залу, пральні, спортивного майданчику, який розташований на свіжому повітрі.

Ліцей запрошує українську молодь та пропонує високий рівень навчання, індивідуальний підхід до кожного учня.

Comments are closed.