ЛІТНЯ ШКОЛА ARS VIVENDI (ПОЛЬЩА)

Літня школа ARS VIVENDI
Школа відкрита для студентів та аспірантів, докторів наук, молодих фахівців та інших майбутніх лідерів віком до 35 років. Особливо цікава буде тим, хто цікавиться Центральною та Східною Європою.

Коли і де?

23 липня – 1 серпня 2018 року

Учасники зупиняться на мальовничій Віллі Тадеуш на перші чотири ночі. Гостьовий дім розташований між селищем Ланкорона і святилищем в Калварія Зебжидовская Цей регіон має велике духовне та культурне значення.

27 липня учасники переїдуть до пансіонату Бенедиктин Абатство Тьєнця, Краків. Засноване майже тисячоліття тому, абатство є визначальним польським історичним пам’ятником.

Програма

Студенти будуть брати участь переважно у семінарах з понеділка по п’ятницю. Кожен Курс семінару складатиметься з трьох 90-хвилинних сесій під керівництвом експертних репетиторів.

Згодом вони візьмуть участь у семінарах, дискусіях та в оксфордському стилі. Учасники літньої школи отримають бібліографію в червні і зможуть готуватися до семінарів та дискусій. У школі вони будуть представити короткі презентації за темами, що стосуються навчального плану. Учасники також мають можливість поринути у польську культуру та слов’янську духовність і традиції. Вони відвідають місця, які поглиблюють розуміння життя і спадщину Івана Павла II.

Реєстрація

Щедра підтримка Центру думок Івана Павла ІІ та Конрада Аденауера-Штітунга означає, що учасникам пропонують 500 злотих (близько 120 EUR), що покриває плату за навчання, матеріали, кімнату та повний пансіон. Заповнені заявки повинні бути подані до 30 квітня 2018 року.

Зареєструватися можна тут.

Детальніша інформація у брошурі> Brochure ARS VIVENDI 

Контактна особа: о. Олег Кіндій (okindiy@ucu.edu.ua)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 7 =