КОРИСНІ МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ДЛЯ ЖИТТЯ В ПОЛЬЩІ

korysni-mobilni-dodatky-dlya-zhyttya-v-polshchi

Телефон став невід’ємною частиною нашого життя. Ми завжди беремо його з собою, особливо коли їдемо в іншу країну. Ось програми, які зможуть полегшити вам життя в Польщі:
📱 Pierwsze Kroki w Polsce – за допомогою цієї програми можна дізнатися про Польщу багато корисної інформації для життя в цій країні. У цьому додатку можна дізнатися яку медичну і соціальну допомогу іноземці можуть отримати в Польщі.
📱 Jak Dojadę – в цій програмі є графіки і карти громадського транспорту в Польщі. Вона допоможе вам прокласти маршрут і розрахувати час прибуття до точки призначення.
📱 Nextbike/Veturilo – за допомогою цієї програми Ви можете взяти велосипед на прокат в Варшаві. Потрібно підписатися в системі і поповнити рахунок на 10 zł. І тепер можна брати велосипед напрокат. Перші 20 хвилин турів вільні.
📱 Going. У цій програмі міститься інформація про всіх культурних заходах Варшави. Тут є розділи: фільми, театр, вечірки, фестиваль, ярмарки. Ще в додатку є календар. У ньому ви можете відзначати, коли і які події ви хочете відвідати. Іноді ви можете отримати знижку або безкоштовний вхід.
📱 Pyszne.pl – за допомогою цієї програми можна замовити їжу додому або в офіс. У додатку є можливість подивитися онлайн меню, ціни, відгуки. Тут зібрані всі ресторани, що істотно заощадить ваш час.
📱 Qpony – найбільш відома програма для любителів розпродажів. У ній Ви знайдете все акції і знижки магазинів одягу, кафе і фаст-фудів.
📱 Skycash – завдяки цій програмі можна придбати квитки в громадський транспорт онлайн. Ви не повинні переживати, якщо вам ніде купити квиток. Контролери приймають і електронні квитки.
Збережіть і використовуйте, проект moja edukacja намагається для вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 3 =