КОНКУРС НА СТИПЕНДІЮ ЗА ПРОГРАМОЮ GAUDE POLONIA НА 2021 РІК

Розпочато набір заявок на програму Gaude Polonia. Конкурс організовує Міністр культури та національної спадщини Польщі, від імені якого діяльність, пов’язану з конкурсом, проводить Національний центр культури (NCK).

Про конкурс

Програма складається з шестимісячного перебування в Польщі, впродовж якого стипендіати виконують свої стипендіальні проекти під керівництвом визнаних польських художників та культурних установ. Конкурс передбачає надання шестимісячної стипендії в період з 1 лютого до 31 липня 2021 р. Сума стипендії становить 3750 злотих брутто на місяць.

Сфери, у яких буде надаватися стипендія: музика, література / переклад, фільмографія, музеєзнавство, театральне та образотворче мистецтво, фотографія, реставрація витворів мистецтва, історія та критика кіно, музики, мистецтва, театру.

Заявку на отримання стипендії за програмою Gaude Polonia можна подати двома способами – особисто або ж надіслати заявку поштою на одну із вказаних адрес:

  • Польський інститут у Києві, вул. Богдана Хмельницького 29/2 оф. 17, 01-030 Київ;
  • Narodowe Centrum Kultury, ul. Płocka 13, 01-231 Warszawa.

Заявка повинна містити принаймні дві рекомендації авторів, визнаних у певній галузі. Документи повинні супроводжуватися компакт-диском або флеш-накопичувачем із записами або портфоліо з роботами кандидата. У випадку поштового відправлення вирішальною є дата поштового штемпеля.

Дедлайн подачі заявок – 15 жовтня 2020 року.

Умови участі у конкурсі

У конкурсі можуть брати участь такі особи:

  • з громадянством Білорусі / України чи іншої країни Центральної та Східної Європи;
  • віком до 40 років (у виняткових випадках до 45 років);
  • які мають вищу освіту;
  • які мають досягнення в галузі, яку представляє кандидат;
  • які подали стипендіальний проект.

На стипендію може претендувати фізична особа з громадянством України, яка до 15 жовтня 2020 року подасть заявку, що описує концепцію стипендіального проекту (оригінальний творчий проект у одній із вищезазначених сфер) в Польському інституті в Києві або безпосередньо в Національному культурному центрі у Варшаві.

Більше інформації про програму можна знайти тут.

Comments are closed.