КОНКУРС НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ У ВНЗ ПОЛЬЩІ. ДЕДЛАЙН: 23 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ

konkurs-na-bezkoshtovne-navchannya-u-vnz-polshchi
Розпочато набір на конкурс, який проводиться за підтримки Центру європейських досліджень у Ягеллонському університеті у Польщі. Переможці конкурсу отримають можливість безкоштовно навчатися на бакалавраті на програмі європейських студій. Мовою навчання буде англійська, навчання триватиме 3 роки.

Детальніше про конкурс

Під час навчання на програмі європейських студій «Європейська політика та суспільство в глобальному контексті» у Польщі студенти зможуть отримати нові знання з європейської культури та політики. В процесі навчання студенти будуть вивчати інструменти аналізу поточних подій та здобудуть підготовку для подальшого навчання та роботи у сфері міжнародних відносин.

Випускники цієї програми зможуть знайти роботу в державному управлінні, національних та міжнародних інституціях і організаціях, інституціях ЄС, неурядових організаціях, установах культури, засобах масової інформації та видавничій справі. Ця програма також є першим кроком до продовження академічної освіти студентів на рівні випускників та аспірантів.

Студенти будуть заохочуватися до проходження стажування в процесі навчання, щоб отримати практичний досвід. Центр європейських досліджень має розвинену мережу партнерських установ в Європі, де студенти зможуть проходити стажування.

Детальніше про конкурс: //www.ces.uj.edu.pl/current-students/academics

Дедлайн: 23 вересня 2019 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 1 = 4