ЗИМОВИЙ ВСТУП В УНІВЕРСИТЕТИ ПОЛЬЩІ

stypendialna-prohrama-dlya istorykiv-vidkryto-nabir-zayavok

Чи знали Ви що в університети Польщі можна вступати двічі на рік? Окрім традиційної великої вступної кампанії влітку, польські виші щороку проводять зимовий набір абітурієнтів на бакалаврат і магістратуру. Ми підготували відповіді на 5 поширених питань, які стосуються зимової вступної.

Що таке зимовий набір?

Зимовий набір – це додаткова вступна кампанія, яка традиційно проводиться в січні-лютому. У цей період зазвичай найбільше програм пропонується для вступу на магістратуру за технічними (інженерними) напрямками. Пов’язано це з тим, що точні спеціальності в Польщі вивчаються 3,5 роки, тож випуск і, відповідно, вступ на магістратуру відбуваються взимку. Практику додаткової зимової вступної перейняли й приватні університети. Нині вступити в січні-лютому можна не лише на технічні, а й на гуманітарні напрямки. Понад те, вступ відбувається як на магістратуру, так і на бакалаврат заочної та денної форм навчання.

Хто може вступити?

Головною вимогою до абітурієнтів є наявність документів про закінчену попередню освіту. У випадку вступу на бакалаврат, потрібно мати Свідоцтво про повну загальну середню освіту (Атестат). Вступаючи на магістратуру, необхідні диплом бакалавра або магістра.

Які вимоги до знання мови?

Абітурієнт повинен володіти мовою навчання (польською або англійською) мінімум на рівні В2.

Коли розпочинається навчання?

Другий семестр навчання в Польщі зазвичай розпочинається в березні. Протягом січня-лютого триває вступна кампанія, тож навіть абітурієнти-іноземці мають достатньо часу, аби підготувати усі необхідні документи.

У яких університетах відбувається зимовий набір 2021?

Перш за все, вступити можна на магістратуру в польські Політехніки. По-друге, на магістратуру в державні університети, які, з-поміж іншого, пропонують точні напрямки навчання (наприклад, Університет Марії Склодовської-Кюрі у Любліні).

Технічні, економічні та гуманітарні напрямки на бакалавраті та магістратурі пропонують приватні виші: Університет Економіки у Бидгощі; Академія Фінансів і Бізнесу Vistula у Варшаві; Університет Бізнесу у Вроцлаві; Cуспільно-природничий Університет ім. Вінцента Поля у Любліні тощо.

Хочеш вступити в університет Прольщі взимку? Телефонуй або пиши нашим менеджерам, ми допоможемо підібрати ЗВО та вже від березня стати студентом польського вишу.

Comments are closed.