ДОСЛІДНИЦЬКІ СТИПЕНДІЇ GEOP ДЛЯ ДОКТОРАНТІВ. ДЕДЛАЙН: 19 ТРАВНЯ 2019 РОКУ

doslidnytski-stypendiyi-geop-dlya-doktorantiv
Музей історії польських євреїв POLIN та Єврейський історичний інститут ім. Емануеля Рінгельблюма пропонують тримісячні стипендії докторантам та п’ятимісячну стипендію пост докторантам (докторам наук, які нещодавно захистились та продовжують свої дослідження). Надання стипендій розпочнеться в січні 2020 року.

Успішні докторанти отримають грант у розмірі 6 000 доларів США за вирахуванням податків, а постдокторанти отримають 10 000 доларів США мінус податки, які будуть сплачені польськими злотими.

Про програму

Метою програми є підтримка досліджень в галузі історії та культури євреїв у Речі Посполитій та країнах, які наразі перебувають у її межах. Вона спрямована на стимулювання розвитку та розширення кількості вчених, які спеціалізуються на цій тематиці. Пріоритет буде надано дослідженням, які потребують використання матеріалів, які зберігаються у Варшаві.

Учасники програми зможуть скористатися ресурсами музею POLIN та Єврейського історичного інституту Емануеля Рінгельблюма: матеріалами основної виставки POLIN та колекції POLIN, ресурсного центру та бібліотеки Музею історії польських євреїв POLIN, а також архіву, бібліотеки та колекції Єврейського історичного інституту Емануеля Рінгельблюма у Варшаві. Вони також зможуть відвідати всі інші інституції у Варшаві, які зберігають архівні та книжкові матеріали на дану тематику.

Учасники програми зможуть:

  • консультуватися з наставником музею POLIN, Єврейського історичного інституту або будь-кого іншого академічного центру в Польщі за темою проекту;
  • брати участь у повній програмі лекцій, семінарів та конференцій, організованих в музеї POLIN та в Єврейському історичному інституті.

Учасники програми будуть зобов’язані проводити дослідження переважно в архівах і бібліотеках Варшави.

Вимоги до кандидатів

Докторанти можуть подавати заявки на 3-місячне перебування, а постдокторанти – на 5-місячне перебування. Необхідно вільно володіти англійською мовою, а також принаймні на елементарному рівні знати мови, необхідні для проведення досліджень, які кандидат має намір проводити під час перебування  у Польщі. У проекті можуть брати участь люди, зайняті у всіх наукових сферах, пов’язаних з історією польських євреїв.

Постдокторанти повинні бути науковцями, які отримали докторську ступінь впродовж останніх 5 років тому, або 7 років, якщо кандидат був у відпустці по догляду за дитиною після захисту докторської дисертації.

Подача заявок

Заявники повинні заповнити анкету англійською мовою. Потрібно також надати два рекомендаційні листи та надіслати всі документи у PDF-форматі на електронну пошту geopfellowship@polin.pl. Після розгляду документів відбудеться співбесіда з кандидатами по skype. Перелік переможців стипендій буде оголошено на основі цих співбесід, які будуть проводитися англійською мовою і стосуватимуться проекту.

Заявки повинні подаватися між 1 березня 2019 – 19 травня 2019 року. Інтерв’ю будуть відбуватися у другій половині червня 2019 року. Остаточні результати будуть оголошені не раніше 28 червня 2019 року. Дослідницькі стипендії можуть розпочатись у січні 2020 року і повинні бути завершені не пізніше 15 грудня 2020 року.

Більше інформації на сайті: //www.polin.pl/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

66 − = 64