ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ФОРУМ МОЛОДІЖНОЇ СПІВПРАЦІ У ПОЛЬЩІ

Форум молодіжної співпраці у Польщі

З 1 липня 2020 року до 30 червня 2021 року Польща буде головувати у Вишеградській групі (V4). Це регіональний форум співпраці чотирьох країн Центральної Європи: Чехії, Польщі, Словаччини, Угорщини. Співпраця поєднує не лише сусідство та схожі геополітичні умови країн, а й спільну історію, культуру та традиції.

Про Форум

Одним із основних заходів, який буде відбуватися у Польщі, буде Форум молодіжної співпраці. Він буде проходити 2 жовтня 2020 року у онлайн форматі. У форумі можуть взяти участь молоді лідери, менеджери молодіжних проектів, а також люди, які працюють з молоддю.

Що стосується роботи Вишеградської групи, то вона буде зосереджена на європейських питаннях, зміцненні політичної та енергетичної стабільності в регіоні, просуванні культурної спільноти, а також співпраці у розвитку транспортної інфраструктури, освіти та обміні студентами. 15 лютого 2021 року Вишеградська група відзначатиме своє 30-річчя.

Від самого початку Вишеградська група приділяє особливу увагу підтримці співпраці зі своїми східними сусідами. Фонд розвитку системи освіти є ключовим партнером Вишеградської групи в реалізації заходів щодо зміцнення контактів між людьми зі країнами Східного партнерства в рамках молодіжних програм Співтовариства.

Основні теми Форуму молодіжної співпраці:

  • досягнення молодіжної співпраці між країнами V4 та країнами Східного партнерства;
  • COVID-19: виклики та відповідальність перед молоддю.

Дедлайн подачі заявок для участі у форумі: 24 серпня 2020 року. Про результати конкурсного відбору буде повідомлено 2 вересня.

Більше про проект та деталі реєстрації Ви можете дізнатись тут.

Comments are closed.