ВСТУПАЙТЕ ДО ГРУПИ УНІВЕРСИТЕТІВ VISTULA РАЗОМ З «MOJAEDUKACJA» ТА ОТРИМАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ, ЗНИЖКИ ТА ПРИЗИ!!!

ВСТУПАЙТЕ ДО ГРУПИ УНІВЕРСИТЕТІВ VISTULA РАЗОМ З «MOJAEDUKACJA» ТА ОТРИМАЙТЕ МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ, ЗНИЖКИ ТА ПРИЗИ

Група університетів VISTULA оголошує відкритий конкурс для випускників шкіл з України, Росії, Білорусії, Молдови, Азербайджану та Грузії на отримання стипендій для навчання за напрямками: міжнародні відносини, економіка, інформатика, управління, туризм і рекреація, фінанси та бухгалтерський облік.

Участь у Конкурсі можуть брати особи, які, навчаються у випускному класі середньої школи і отримають атестат про повну загальну середню освіту в 2017 році.

За умовами Конкурсу, учасникам необхідно подати заявку та пройти онлайн-тест, за результатами якого кращих претендентів буде запрошено на фінальний іспит.

Фіналісти матимуть змогу отримати такі призи:

1-3 місце – безкоштовне навчання на бакалавраті, стипендія в розмірі 150 євро щомісяця, ноутбук, а також 3 місяці безкоштовного мовного курсу.

4-10 місце – безкоштовне навчання, IPad mini, а також 3 місяці безкоштовних мовних курсів.

11-20 місце50% знижка для навчання на бакалавраті англійською мовою, або 25% знижка для навчання на бакалавраті польською мовою, а також 2 місяці безкоштовних мовних курсів.

21-50 місце25% знижка на навчання на бакалавраті англійською мовою або 15% знижка на навчання на бакалавраті польською мовою, а також 1 місяць безкоштовних мовних курсів.

Подача заявок відбувається з 10 лютого 2017 року.

Переможців буде оголошено 25 травня 2017 року.

Проект «MojaEdukacja» запрошує до участі та бажає успіхів!

Детальніше про Конкурс можна дізнатися за посиланням: //www.ru.handlowa.eu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 2 = 3