ВОЛОНТЕРСТВО У ПОЛЬЩІ ДЛЯ МОЛОДИХ ФОТОГРАФІВ. ДЕДЛАЙН: 14 КВІТНЯ 2019 РОКУ

volonterstvo-u-polshchi-dlya-molodykh-fotohrafiv
Для людей, які любить фотографувати та вміють створювати цікаві короткі відео, відкрито набір у волонтерську програму в Польщі. Проект буде реалізовано у Гдині (Польща) з 01.06.2019 до 31.05.2020, тривалість – 12 місяців.

Волонтер буде відповідати за створення різних матеріалів для ЗМІ, таких як фільми, тексти та фотографії, що стосуються різних міжнародних та місцевих проектів, які будуть реалізовуватися European Voluntary Service. Ще одним завданням волонтера буде підготовка рекламних матеріалів, проведення інтерв’ю, збір різноманітних історій. Волонтер буде залученим до всього процесу – від висунення власних ідей до розповсюдження рекламних матеріалів у соціальних медіа. Вся робота буде проводитись разом з колегами.

Хто може подати заявку на волонтерську програму?

Подати заявку може особа віком 18-30 років, що зацікавлена у соціальному медіа- та відео маркетингу; креативна, творча, комунікативна особистість, добре організована, що зможе своєчасно та якісно виконувати свою роботу. Волонтер повинен любити спілкуватися та працювати з різними людьми, бути відкритим для людей з різних країн, різного віку, з різним досвідом.

Вітається знання англійської мови на базовому рівні, а також бажання вивчати польську мову, що дозволило б брати активну участь у житті організації.

Як подати заявку?

Якщо ви хочете подати заявку, заповніть форму заявки, яку ви знайдете за посиланням: //cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/531/2

Дедлайн: 14 квітня 2019 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 7 =