АНГЛОМОВНІ МАГІСТЕРСЬКІ І БАКАЛАВРСЬКІ ПРОГРАМИ ВІД ЦЕНТРУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ЯГЕЛЛОНСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ В КРАКОВІ

French-and-European-Studies

Рівень: Бакалавр

Дедлайн: 28 лютого 2018 року

3-річна програма бакалаврату BA in European Studies: European Politics and Society in a Global Perspective – дає студентам основні знання про європейську політику, культуру і суспільство, підкреслюючи роль Європи в більш широких глобальних рамках. Ключові концепції, такі як культура, ідентичність, різноманітність, демократичні процеси, європеїзація і глобалізація, обговорюються в міждисциплінарної формі. Програма націлена на аналіз поточних подій і розуміння складнощів політичних, соціально-економічних явищ і готує студентів до подальшої освіти в галузі міжнародних відносин..

Більше про програму

Як подати документи?

Вимоги до абітурієнтів: атестат про середню освіту чи засвідчення щодо його отримання на момент початку навчального року; сертифікат підтвердження знання англійської мови.

Подати документи можна за посиланням: https://www.erk.uj.edu.pl/studia/karta/studia_id/4535/tryb_ubiegania/s/nr_naboru/1

Магістерські програми

Рівень: магістратура

Дедлайн: 28 лютого 2018 року.

Центр пропонує дворічні магістерські програмимагістерські програми подвійного диплому та міжнародні магістерські программи.  Студенти будуть проходити заняття з основних, ключовим, спеціальним і факультативним категоріями відповідно до їх академічної спеціалізацією і особистими інтересами. Програми спрямовані на поглиблення знань про міжнародну політичну обстановку, соціальних і політичних процесах в Європі і надають студентам знання про історичні, політичні, економічні, соціальні та культурні події, а також про міжнародні відносини в ЄС.

Більше про програми 

Як подати документи?

Стипендії: повні та часткові стипендії для вибіркових магістерських програм

Вимоги до абітурієнтів: диплом бакалавра чи засвідчення щодо його отримання на момент початку навчального року сертифікат підтвердження знання англійської мови

Подати документи можна за посиланням: https://www.erk.uj.edu.pl/studia/lista

https://www.erk.uj.edu.pl/studia/karta/studia_id/4375/tryb_ubiegania/s/nr_naboru/1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 9 =