Гранти та стипендіальні програми на навчання

Оцініть корисність інформації: 4.7/5, 14 голосів

Гранти для українських студентів

Отримати грант чи стипендію у польському ВУЗі, будучи студентом з України, реально можливо. Крім того, є великі шанси стати учасником проекту Erasmus. Варто також вивчити і інші стипендіальні програми для навчання за кордоном.

Є досить багато безкоштовних «місць» для тих, хто добре володіє польською, має хороші знання, яскравий потенціал, який зможуть помітити представники університетів. Ось короткий перелік таких ВУЗів.

Інші доступні та корисні гранти на навчання за кордоном та у Польщі

  1. Study tours to Poland, http://www.studytours.pl/. Програма, розрахована на найкращих, найталановитіших студентів зі Східної Європи, яка дає змогу взяти участь у турі до Польщі .
  2. Teraz Wrocław, http://terazwroclaw.pl/artykuly/3633/Kursy-polskiego-dla-ukrainskich-studentow/. Двотижневий безкоштовний мовний курс для українців для підвищення навиків польської мови.
  3. Стипендіальна програма Уряду РП від Варшавського Університету, http://www.studium.uw.edu.pl/. Проект розрахований для науковців віком до 35 років.
  4. Стипендіальна програма ім. Л. Кіркланда від Польсько-Американського фонду свободи і Польсько-Американської комісії Фулбрайта, http://www.kirkland.edu.pl/. Програма на два семестри для активних студентів. З нею Ви зможете навчатися у польському ВУЗі, а також пройти стажування в різних установах.
  5. Gaude Polonia. Це стипендіальна програма, заснована Міністром культури, http://www.nck.pl/. Її орієнтовані учасники – молоді перекладачі та поліглоти зі Східної Європи, в тому числі й України.
  6. Стипендіальна програма ім. Кшистофа Скубішевскєго, http://www.studium.uw.edu.pl/?content/65. Це фонд, заснований міністром закордонних справ ще наприкінці 20-го століття. За умовами проекту студенти політичних та правових спеціальностей Варшавського Університету або інших ВНЗ Польщі можуть розраховувати на стипендію.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Читайте також

Messenger Viber Telegram Whatsapp