Друга вища освіта в Польщі

Оцініть корисність інформації: 5.0/5, 1 голосів

Післядипломна освіта у Польщі

Друга вища освіта в Польщі

Післядипломна освіта включає два напрямки:

  • другу вищу освіту;
  • підвищення кваліфікації.

Тривалість навчання на заочній формі становить орієнтовно один-півтора року, тобто 2 або 3 семестри. Починатися таке навчання може осінньо-зимового семестру, тобто з 1 жовтня, або ж з весняно-літнього семестру, тобто 1 березня. Друга вища освіта в Польщі дозволяє паралельно навчатись та працювати. Після завершення навчання Ви отримаєте диплом (у разі отримання другої вищої освіти) або свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка (у разі підвищення кваліфікації).

Хто може отримати другу вищу освіту в Польщі?

Отримати другу освіту в Польщі зазвичай бажають особи, які уже здобули одну вищу освіту в нашій країні або за кордоном. Що може стати причиною вдруге звернутися за послугами до університету? Зазвичай, це бажання змінити напрямок діяльності, оскільки часто виникають випадки, коли отримана професія не є користується попитом на ринку. Також це може бути бажання людини вдосконалити свої знання ще у одній сфері, отримати спеціальність, суміжну до попередньої (наприклад, це може бути прикладна математика та комп’ютерна інженерія).

Друга вища освіта в Польщі для українців відкрита практично у кожному університеті. Зокрема, такі відомі ВНЗ, як Ягеллонський університет, Вища Банківська Школа, Університет Казимира Великого, Вища Школа Адміністрації та Бізнесу ім. Євгенія Квятковського та інші університети пропонують отримати другу вищу освіту в Польщі.

Найбільшою популярністю при здобутті другої вищої освіти в Польщі користуються такі спеціальності: економічна кібернетика, програмна інженерія, комп’ютерна інженерія, електротехніка, теплоенергетика, філологія тощо.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Читайте також

Messenger Viber Telegram Whatsapp