Вартість навчання в Польщі - ціни у ВУЗах

Оцініть корисність інформації: 4.1/5, 43 голосів

Дедалі більше українських випускників шкіл цікавить питання навчання в Польщі. Чудовою можливістю отримати якісну освіту та її підтвердження – європейський диплом, є вступ до університету Польщі. Отримати диплом юриста, лікаря, інженера, економіста стало набагато простіше завдяки тісній співпраці нашої країни з Польщею.

Актуальним для вступників та їх батьків є запитання: скільки коштує навчання в Польщі? Спробуємо розібратися, яка вартість навчання в Польщі і наскільки вона відрізняється від ціни, яку встановлюють вітчизняні університети. Наведемо актуальні ціни на 2016-2017 роки. Хочемо зауважити: ціна навчання в Польщі буде коливатись в залежності від напрямку підготовки, а також статусу ВНЗ – державного або приватного.

Калькулятор вартості навчання та проживання у Польщі

Навчання і проживання

Обраний ВУЗ:
Приватний - від 900 євро на рік (середня ціна)
Державний - 2000 євро на рік (середня ціна)
Проживання:
Гуртожиток - в середньому 100 євро на місяць
Кімната на одного - від 200 євро на місяць
Кімната на двох - від 150 євро на місяць
Квартира - від 350 євро на місяць

Харчування, проїзд та інше

Харчування:
Базове харчування - 75 євро на місяць
Додати обід в кафе (5 днів в тиждень) - по 3 євро
Додати вихід на піцу раз в тиждень - по 10 євро
Проїзд:
Проїзд по місту Варшава - 14 євро в місяць
Додати проїзд Київ-Варшава-Київ два рази на рік - по 25 євро в одну сторону
Інше:
Додати послуги фірми MojaEdukacja для вступу у ВНЗ - пакет Комфорт - 649 євро одноразово
Додати страхування - 100 євро на рік
Додати візовий збір - 20 євро

Загальна вартість

Калькулятор стоимости обучения в Польше
2100 євро на рік - проживаючи в Польщі 12 місяців
1800 євро на рік - проживаючи в Польщі 9 місяців (період навчання)
175 євро на місяць навчання і проживання

Вартість навчання у державних університетах

Одним із найпрестижніших ВНЗ Польщі є Ягеллонський університет. Розташований він у Кракові та має вікову історію. Цей ВУЗ пропонує навчання на понад 50 спеціальностях, ціни на деякі з яких наведені у таблиці. Загалом, ціни у даному університеті коливаються від 2 до 4 тис. євро на рік. Якщо є бажання продовжити навчання, ціна на навчання у магістратурі буде становити від 2 тис. євро (психологія) до 9 тис. євро (лікарська справа). Можете також обрати навчання англійською – навчання за спеціальністю математика буде коштувати 2,2 тис. євро; лікарська справа, стоматологія – 11 тис. євро.

Ціна на навчання в Ягеллонському університеті (UJ), м. Краків

Напрямок Оплата за рік, євро
Аналітична математика 2000
Комп’ютерна математика
Філологія
Економіка 2200
Хімія
Біотехнології 4000
Біофізика
Біохімія
Дієтологія
Фізіотерапія
Акушерство
Нанотехнології
Інформатика
Фізика

Хочемо звернути увагу на навчання в Польщі вартість якого Вас приємно здивує. Це університет Марії Кюрі-Склодовської. Розташований він у мальовничому Любліні. Розповімо про актуальні ціни на 2016-2017 навчальний рік. Зазначимо: рекрутаційний внесок становитиме 200 євро, реєстраційна оплата (разова, при здійсненні першої оплати за навчання) становить 200 євро. Вартість навчання коливається від 1250 євро до 2000 євро за рік.

Ціна на навчання в Університеті Марії Кюрі-Склодовської (UMCS), м. Люблін

Напрямок Оплата за рік, євро
Держадміністрація 1250
Біотехнологія 1500
Медична біологія, біоаналітика
Геоінформатика
Географія
Право
Графіка 1750
Технічна хімія, агрохімія 1800
Музичне мистецтво
Туризм і відпочинок 2000

Одним із найпрестижніших вважається Варшавський університет, розташований у столиці. Ціни на навчання у ньому коливаються від 2 тис. євро до 5,2 тис. євро. Чи пропонує університет навчання англійською мовою? Звичайно, його вартість становить від 2100 євро (економіка, фінанси, бухгалтерський облік) до 4700 євро (психологія). Також до вивчення пропонується філософія (2000 євро), археологія (2084 євро) та англійська філологія (2500 євро). Університет також пропонує навчання на магістратурі. Його ціна – від 2000 євро (філософія) до 5200 (хімія). Вступний внесок у даний ВУЗ становить 200 євро, а реєстраційний внесок обійдеться у 80 злотих.

Ціна на навчання у Варшавському університеті (UW), м. Варшава

Напрямок Оплата за рік, євро
Соціологія 2000
Філософія
Економіка 2100
Менеджмент
Фінанси і бухгалтерія
Логістика 3000
Журналістика
Біоінформатика 3300
Математика
Інформатика
Наноінженерія 4000
Фізика
Астрономія
Право
Біотехнологія 4200
Енергетика та ядерна хімія 5200
Хімія

Вартість навчання у приватних ВНЗ

Визначальним для більшості майбутніх студентів та їх батьків є той факт, що навчання у приватних університетах Польщі буде коштувати дешевше, ніж у державних. Це ніяк не впливає на якість навчання, адже такі ВУЗи зазвичай запрошують викладати провідних спеціалістів, підприємців, які мають практичний досвід.

Університет економіки (WSG), розташований в Бидгощі, пропонує навчання бакалаврів та магістрів на двох мовах – польській та англійській. Що стосується магістратури, університет може запропонувати направлення на англійській мові «Міжнародний бізнес» та «Міжнародний туризм», вартість кожного яких становить 3000 євро. Магістратура на польській мові має ширший перелік напрямків: «Готельна справа», «Фінанси та інвестиції» будуть коштувати 975 євро, дорожчим буде навчання за напрямками «Управління персоналом», «Міжнародна торгівля», «Логістика» (навчання коштує 1075 євро). Популярними є такі напрямки магістратури, як «Інформаційні системи в промисловості», «Відновлювальна енергетика та інтелектуальні споруди», «Менеджмент в спорті». Ціна на навчання на таких напрямках становитиме 1175 євро за рік.

Ціна на навчання в Університеті економіки (WSG), м. Бидгощ

Напрямок Оплата за рік, євро
Туризм 967
Прикладна лінгвістика 975
Логістика
Готельно-ресторанний бізнес
Туризм
Економіка та управління підприємством
Будівництво
Фінансові послуги
Журналістика та ЗМІ
Фізіотерапія 1290
Дієтологія
Телеінформатика
Комп’ютерна графіка та мультимедіа

Якщо Ви хочете вступити до Вищої школи адміністрації та бізнесу ім. Євгенія Квятковського, яка розташована у Гдині, зорієнтуємо Вас у цінах. Навчання на денній формі буде коштувати 4800 злотих за рік, на заочній – 4400 злотих. Дорожчим буде навчання на спеціальності «Право» — 5400 злотих на рік на денній формі та 5000 злотих на заочній. Рекрутаційний внесок буде становити 100 євро.

Добре зарекомендував себе Університет Лазарського, розташований у місті-мільйоннику – Варшаві. ВНЗ пропонує навчання на двох мовах – польській та англійській. Освіту у даному університеті отримують переважно майбутні управлінці та економісти. Наведемо вартість навчання польською мовою в Університеті Лазарського у таблиці. Щодо навчання на англійській, університет пропонує для бакалаврату такі напрямки: туризм та туристичний менеджмент, бізнес економіка за ціною 4716 злотих або 1800 євро за семестр. Ціна магістерських програм англійською становить також 4716 злотих за семестр (міжнародна бізнес економіка). Вибір магістерських програм на польській мові більш широкий, його вартість коливається від 2160 злотих до 3720 злотих за семестр.

Ціна на навчання в Університеті Лазарського (ULz), м. Варшава

Напрямок Оплата за семестр, злотих
Адміністративний менеджмент 2160
Управління трудовими ресурсами 3720
Інтерактивний маркетинг
Менеджмент організацій
Туризм та туристичний менеджмент
Бізнес фінанси
Банківська справа
Міжнародна торгівля 3540
Західне партнерство
Регіональна дипломатія
Економіка та бізнес-аналіз 3960

Отже, можна підвести підсумок: якщо ми говоримо про навчання в Польщі, ціна на більшість спеціальностей завжди буде доступною у порівнянні з пропозицією вітчизняних університетів. Сподіваємось, ми відповіли на запитання, скільки коштує навчання в Польщі. Польські партнери роблять усе, аби ціна навчання в Польщі для українців була оптимальною, сам процес навчання був комфортним, тому більшість сайтів польських ВНЗ містять україномовну інформацію. Більш того, польські ВУЗи пропонують нові напрямки навчання, які в Україні тільки починають розвиватися. Значною перевагою є також можливість навчання на англійській мові. Тому якщо Ви плануєте в подальшому знайти хорошу роботу, можемо порекомендувати навчання англійською. Роботодавець будь-якої країни із задоволенням візьме на роботу спеціаліста з європейським дипломом та досконалими знаннями англійської мови.

Знайти університет Подати заявку на вступ

Читайте також

Messenger Viber Telegram Whatsapp