Зателефонуйте нам:

Пн-Пт, 9:00-17:00

mojaedukacja

Viber +38 (096) 702-17-67

+38 (050) 728-35-37

+38 (073) 471-80-50

Замовити дзвінок  Записатися на розсилкуЗнайти університет

Подати заявку на вступ

Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса

Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса

Опис університету

Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса у Варшаві (Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa) – приватний вищий навчальний заклад Польщі. Університет було засновано у 2002 році. Студенти тут можуть отримати вищу освіту з гуманітарних наук.

Навчальний заклад користується популярністю не тільки серед поляків, а й серед іноземців. Це підтверджується наявністю багатьох іноземних студентів у WWSH. Університет вважається провідним закладом Польщі у сфері журналістики.

Для кращого засвоєння знань практичні заняття в університеті проводяться у невеликих групах. Це дає змогу більш активно налагодити взаємодію між викладачем та студентами, задавати тематичні питання, засвоювати отриману теоретичну інформацію на практиці. Семінари проходять у Варшавській школі фотографії та комп’ютерної графіки. Особливий акцент тут робиться на здобуття практичних навичок, тому студенти після закінчення університету добре вміють організовувати концерти та різноманітні культурні події, уміло працюють з мікрофоном та виступають перед камерою. Також студенти приймають участь у створенні програми «Час на культуру», яку показують на каналі АТМ Rozrywka.

Викладачами університету є відомі в усій Польщі журналісти з польського телебачення та радіо. Також до проведення занять залучаються експерти з кіномистецтва та художньої фотографії.

Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса у Варшаві налагодив тісну співпрацю з Польським Радіо, завдяки чому студенти мають змогу проходити там стажування. Дидактична частина університету розташована у приміщенні ATM Studio. Це найбільша телевізійна компанія у Європейському Союзі у сфері аудіо візуалізації.

Найбільш старанні та обдаровані студенти мають змогу отримувати стипендію розміром до 1500 злотих у місяць за фінансової підтримки Міністерства науки та вищої освіти Польщі.

Університет має зручне розташування: навчальні корпуси та радіо студії знаходяться в самому центрі Варшави, куди зручно доїхати трамваєм або автобусом. Університет має власні гуртожитки, де пропонує проживання студентам.

Цікаве про університет:

  • Університет засновано у 2002 році.
  • Одна з найкращих шкіл журналістики Польщі.
  • Заняття проходять у невеликих групах.
  • Можливість стажування на Польському Радіо.
  • Викладачі WWSH – відомі журналісти з польського радіо та телебачення.
  • Наявність власних гуртожитків.
Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса - фото 1 Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса - фото 2 Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса - фото 3 Варшавська Вища Гуманітарна Школа Ім. Болеслава Пруса - фото 4

Факультети (напрямки підготовки) та спеціальності

При наведенні на назву спеціальності відображається оригінальна назва польською мовою. За неточності в перекладі перепрошуємо, ми працюємо над його вдосконаленням.

Перелік доступних спеціальностей може незначно змінюватися від року до року. Вибрану спеціальність у ВНЗ та кошт навчання уточнюйте у нас, або на сайті університету.

(С) - стаціонарне, (З) - заочне, (В) - вечірнє

Напрям підготовки / спеціальністьБакалавр (Ліценціат)Бакалавр (Інжинер)МагістратураНеділима магістратура (5 р.н.)АспірантураПіслядипломна освіта
 (С)(З)(В)(С)(З)(В)(С)(З)(В)(С)(З)(В)(С)(З)(В)(С)(З)(В)
Євро журналістика
                
Євро журналістика 
                
Управління офісом 
                
Творче лист 
                
Культурологія
    
          
Creative writing       
          
Клінічна психологія - Діагноз і елементи психологічної допомоги 
                
Соціологія комунікації і суспільних процесів 
                
Педагогічна терапія і консультування       
          

Університет на карті Польщі

Подати заявку на вступ Заявка в 1 клік


Інші університети і ВНЗ з цього міста - Варшава

Продевитися всі ВНЗ міста Варшава